Efes Bilişim Güvenilir Mi? - Efes Bilişim
efesbilisim.com

Efes Bilişim Güvenilir Mi?

Efes Bilişim, 2014 senesinden bu yana akıllı cihazların yenilenmesi, onarılması ve değerlendirilmesi gibi süreçlerde hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Hem satış öncesinde hem de satış sonrasında müşterilerine verdiği kesintisiz destek ile örnek firma olma yolunda ilerlemektedir.

Eski cihazınızı tamamen güvenli bir şekilde satıp yerine uygun fiyatlı, güncel donanımlara sahip yenilenmiş cihaz almak için Efes Bilişim`i tercih edebilirsiniz. Böyle bir hizmetle ilk defa karşılaşan ve kullandığı akıllı cihazını kolay ve güvenli yoldan satmak ve yenilenmiş cihaz satın almak isteyenler için Efes Bilişim güvenilir mi? sorusunu yanıtlayacağız.

Neden Efes Bilişim’e Güvenmeliyim?

Kişisel bilgilerinizi güvenle koruyoruz.
Bütün cihazlar, her biri kendi alanında uzman teknisyenler tarafından inceleniyor.
Satış öncesi ve sonrası süreçler için müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdayız.
12 ay Efes Bilişim garantisi ile satışa sunduğumuz yenilenmiş cihazların arkasındayız!
SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure ödeme ile kart bilgileriniz güvende tutuluyor!
Memnun kalınmadığı durumlarda 14 gün içerisinde iade imkânı sunuyoruz.

Efes Bilişim'den Yenilenmiş Cihaz Alınır Mı?

Son dönemlerde popüler hale gelen yenilenmiş cihazlar, birçok akıllı cihaz kullanıcısının ilgi odağı haline geldi. Efes Bilişim’den yenilenmiş akıllı cihaz satın aldığınızda sipariş verdiğiniz cihaz aşamalı kontrollerden geçmektedir ve alanında uzman teknisyen ekibimiz sizinle eşleşen cihazın ikinci kontrollerini gerçekleştirmektedir. İkinci kontrolleri başarılı bir şekilde tamamlanan yenilenmiş cihazlar özenle paketlenerek gönderilmektedir.

Geri Bildirimlerinizi Önemsiyoruz!

Müşterilerimiz, karşılaştığı sorunları veya memnuniyetlerini hem sosyal medya hem de diğer platformlar üzerinden paylaşmaktadır. Bu noktada Efes Bilişim olarak müşterilerimizden öğreneceğimiz çok şey olduğuna inanıyoruz. İyi veya kötü bütün geri bildirimleri özenle inceliyor ve dikkate alıyoruz. Özellikle farklı platformlar üzerinde teslimat süreci ile ilgili oluşturulan bildirimlerde müşteri ile doğrudan iletişime geçiyor ve çözümler üretiyoruz.

Satış Sonrası Süreçlerde Yanınızdayız!

Satışa sunduğumuz yenilenmiş cihazların modellerinin sorunsuz olarak çalıştığından emin olmak adına aşamalı kontrollerden geçiriyoruz. Bütün süreçler tamamlandıktan sonra cihazları Efes Bilişim kutusunda özenle paketleyerek gönderimini gerçekleştiriyoruz. Beklenmedik veya öngörülemeyen durumlarda ise müşteri memnuniyetini sağlamak için 12 ay Efes Bilişim garantisi sunuyoruz. Garanti kapsamında karşılaşabileceğiniz bütün olumsuz durumlarda herhangi bir ücret ödemeden onarımını talep edebilirsiniz.
Satışa sunduğumuz bütün ürünler aşamalı kontrollerden geçirilerek gönderilmesine rağmen satın aldığı cihazdan memnun olmayan müşterilerimiz olabiliyor. Bu gibi durumlarda müşterilerimiz satın aldığı ürünü 14 gün içerisinde iade edebiliyor. İade sürecini yakından takip eden birimimiz ücret iadelerini en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Sorunla Karşılaştığımda Ne Yapmalıyım?

Efes Bilişim mağazalarından veya web sitesi üzerinden satın almış olduğunuz yenilenmiş cihazların bir sorunla karşılaşırsanız endişe etmenize hiç gerek yok. Teslimat süreci, cihazlar ve ödeme hakkında bilgi edinmek için 0 (553) 115 77 99 satış öncesi destek birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Garanti kapsamı, iade süreci, satış sonrası sorunlar hakkında bilgi alabilmek için +90 212 462 90 99 üzerinden satış sonrası destek birimi ile görüşebilirsiniz. Efes Bilişim müşteri hizmetleri sizlere en doğru bilgiyi vermek için hazırdır!

Peki Ya Efes Bilişim Güvenilir Mi?

Efes Bilişim’den satın aldığınız akıllı cihazlarınızın yer aldığı kutu içerisinde faturalı onaylı belge de yer almaktadır. Onaylı belge içerisinde, cihazda değişen her parçayı tek tek görebilirsiniz. Bu da Efes Bilişim’i güvenilir mi? sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan birisidir. Çünkü bu belge herhangi bir şekilde kopyalanamaz veya başka bir üçüncü kişi tarafından basılamaz. Ayrıca satın aldığınız cihazı beğenmezseniz 14 gün içerisinde iade etme imkânını da sizlere sunmaktayız.
Efes Bilişim, alanında uzman teknisyen ekibi ve herhangi bir sorunda ulaşabileceğiniz Müşteri Hizmetleri ekibiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Müşterilerine verdiği değerle rakiplerine göre ön plana çıkan Efes Bilişim kesinlikle güvenilir bir firmadır.