efesbilisim.com

Kenarda Duracağına Cebinde Dursun

Cihazın Kenarda Kalmasın Efes Bilişim’e Cihazını Sat Paran Anında Cebine Girsin !

Hızlı Ödeme

Kolay Ödeme

Kapıda Kurye, Mağazaya Elden Teslimat veya Kargo ile Gönderim seçeneklerinde son fiyat teklifini kabul ederseniz ücret hemen banka hesabınıza aktarılır. Satıştan vazgeçerseniz herhangi bir ücret talep edilmez.

Müşteri Memnuniyeti

Mutlu Müşteriler

Uzman teknisyen kadromuz, onlarca mağazamız, çağrı merkezimiz ve geniş teknik kadro ve deneyimimizle, sektörde müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunuyoruz.

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Kargo ile Gönderim hizmetimizle, işbirliği içinde olduğumuz kargo firması üzerinden hiçbir kargo ücreti ödemeden yararlanmak için SMS ile gelen sipariş numarasını belirtip cihazı ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz..

Ürünlerinizi satmak istediğinizde hazır bir fiyatlandırma üzerinden ürünlerinizi satın almıyoruz. Her bir ürün için ayrı ayrı fiyatlandırma yapmamızın sebebi, her ürünün farklı özelliklere ve kullanım durumuna sahip olmasıdır.

Değerlendirme sürecimizde, her bir ürünün özel özelliklerini ve mevcut durumunu dikkate alarak doğru fiyatlandırma politikamız üzerinden size özel bir teklif sunuyoruz.

Böylece, satmak istediğiniz ürünlerin gerçek değerine uygun şekilde değerlendirilip, en doğru fiyatlandırmayı sunma konusundaki hassasiyetimiz ile fark yaratıyoruz.

Cihaz Satış Formu

Hemen Cihaz Sat

Eski Cihazlarınızı Satın Alıyoruz! Efes Bilişim, ikinci el cihaz alan yerler arasında en çok tercih edilen firmadır. Satmak istediğiniz kullanılmış veya sıfır cihazlarınızı Efes Bilişim “Hemen Cihaz Sat” sayfasında sizlere sorduğumuz soruları cevaplayarak hızlı bir şekilde satış talebi oluşturabilirsiniz. Efes Bilişim, kullanıcıların satmak istediği ikinci el cihazları tam değerinde satın almaktadır.