Sık Sorulan Sorular - Efes Bilişim
efesbilisim.com

Sık Sorulan Sorular

Hizmet Süreçlerimizde sürekli karşılaştığımız sık sorulan soruları aşağıda listeledik

Akıllı Sat

Akıllı Al

Teknik Servis

Marka bağımsız tüm bilgisayar markalarına sadece donanım desteğimiz mevcut, yazılım desteğimiz yoktur. Anakart Tamiri, Ekran Değişimi, Klavye Değişimi başlıca vermiş olduğumuz hizmetler olup, detaylı servis hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

Yerinde servis hizmetimiz bulunmuyor. İstanbul içi ikamet eden müşterilerimiz için adresten alım ve adrese teslimat hizmetimiz mevcut. Bilgisayarınızı adresinizden aldırmak için iletişime geçmeniz gerekiyor.

Onarım onayı alınmayan hiç bir bilgisayar için servis ücreti/arıza tespit ücreti almıyoruz.

Arıza tespit süremiz 1 iş günü, onarım süremiz 2 iş günü olmakla beraber, servis süremiz maksimum 3 iş günü dür

Servis işlemleri sırasında kendi test disklerimizi kullanıyoruz. Hard diskinize herhangi bir müdahalede bulunmuyoruz. İzinsiz sistem sıfırlama/kurulum yapmıyoruz. Hard diskiniz sağlam ise verilerinize olduğu gibi diskiniz içerisinde kalıyor.
Tamir ve onarım yapılan her bilgisayarınız için işçilik garantimiz 6 ay, yedek parça garantimiz 2 yıldır.
Türkiyenin her yerinden arızalı bilgisayarınızı ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz. Onarım yapılan bilgisayarınızın geliş ve dönüş kargo ücretini biz karşılıyoruz. Onarım olmayan bilgisayarınızın dönüş ücretini siz karşılıyorsunuz Ücretsiz kargo ile göndermek için servis danışmanımızla iletişime geçerek kayıt oluşturabilirsiniz.